Destek

SIKÇA SORULAN SORULAR

Ürünlerin garanti süreci nasıl işler?

Sıkıntı yaşanan ürünler müşterilerden alınarak detaylı incenir ve tüm uygualama verileri raporlanarak Sandvik yurtdışı satış sonrası departmanıyla paylaşılır. Yapılan incelemeler sonucunda kullanımdan ötürü meydana gelen hatalar garanti kapsamına alınmaz. Üretimden kaynaklı problemlerde yeni ürün yurtdışından sipariş edilir ve bedelsiz olarak müşteriye teslim edilir. 

Bakım ve onarım çalışmaları nasıl yapılır?

Ürünlerin bakım ve onarım hizmeti deneyimli teknik servis ekiplerimiz tarafından gerçekleştirilir. 7/24 Mobil ve atölye olmak üzere iki farklı hizmet sunulmaktadır. Şantiyelerde yaşanan sıkıntıların gidirilmesi çoğunlukla tam donanımlı teknik servis araçlarıyla yerinde yapılır. Yerinde gerçekleştirilemeyen müdahale durumlarında, ürünler atölyeye alınarak bakım ve onarım işlemleri gerçekleştirilir ve bir kaç saat içerisinde şantiyeye teslime edilir. 

Ürünlerin kullanıma yönelik teknik eğitim veriliyor mu?

Ofis ve şantiye bazlı ürün teknik eğitimleri personellerimiz tarafından yapılmaktadır. Kullanılan üründen en iyi performansın alınması amacıyla ürün kullanımından önce tüm teknik detaylar kullanıcı ile paylaşılarak en iyi sonucun alınması sağlanmaktadır. Talep olmasında durumunda firmaya özel toplu eğitimler de verilmektedir.

Ürün teslimatları nasıl yapılır?

Şantiyelerin üründen kaynaklı durmaması adına tüm ürünler optimum adetlerde sürekli stoklarda bulundurulur. Büyük projelerde o projeye uygun özel stok çalışmaları yapılır. Malzeme talepleri İstanbul içi, trafiğin durumuna göre en geç 1-2 saat içerisinde teslim edilir. Diğer tüm iller için kargo ya da uçak kargo aracılığıyla ürünlerin temini gerçekleştilir. Kaletek, şantiylerin durmaması için 7/24 anlayışıyla çalışmaktadır.